گروه پزشکان آرتا
۰۲۱۲۲۱۳۵۱۰۹‎
: شماره تماس

لیزر بدن

لیزر بدن
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۷
  • بدون دیدگاه
  • 323 بازدید

لیزر بدن

اگر شما از رشد بیش از حد موهای زائد و اصلاح روزانه بدن خود خسته شده‌اید؛ کافی ست دست از تلاش بردارید با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای از بین بردن موهای زائد را انتخاب کنید.

درمان نواحی محبوب

ما می‎توانیم نواحی متناسب با درخواست شما را تحت درمان لیزر موهای زائد قرار دهیم. بنابراین هر ناحیه‌ای از بدنتان که مایلید آن را صاف ببینید؛ با رزرو یک مشاوره رایگان برای گپ زدن ممکن می‌شود.

  • شکم، سینه و نوک پستان
  • کمر و باسن
  • ساق پا و پنجه‌ها

آمادگی پیش از درمان لیزر بدن

تیم ما همچون شما، خواهان بهترین نتایج و شگفتی‌های بعد از لیزر موهای زائد هستند. ما از طریق مشاوره رایگان آماده هر گونه راهنمایی برای شما عزیزان هستیم؛ همچنین یک راهنمای آمادگی پیش از درمان لیزر موهای زائد را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

لیزر پشت بدن

عمولا آقایان در ناحیه پشت بدن خود با حجم زیادی از موهای زائد مواجه هستند که برای عده‌ای آزاردهنده است. در بین مردان لیزر موهای زائد پشت بدن بسیار پرکاربرد است و شامل پشت گردن، بالای بازوها، پشت بدن تا زیر خط کمر می‌شود.

لیزر بیکینی اصلی

در این ناحیه موهای زائدی که زیر لباس زیر و تا امتداد لبه آن قرار دارد، همچنین موهای انبوه یا پراکنده بخش داخلی ران، به طور کامل از بین برده می‌شود.

لیزر سینه و شکم

موهای زائد شکم و سینه که معمولا حجم زیادی دارد و سطح وسیعی از بدن مردان را پوشانده مشکلی بزرگی است و متقاضیان برای لیزر موهای زائد این ناحیه از بدن زیاد هستند. با لیزر درمانی سینه و شکم می‌توان موهای زائد این نواحی را کم پشت کرد یا حتی می‌توان به طور کامل از بین برد.

برچسب ها: